pondělí 19. dubna 2010

296.den - Stromovka

Dnes - krásný slunečný den ve Stromovce s našimi báječnými kamarádkami Emičkou a tetou Evou:-). Holky naše, díky, moc jsme si to užily!!!!










Žádné komentáře:

Okomentovat