Dnes jsme si s Emičkou a s tetou Evou udělaly takový mini-výlet...........původní záměr bylo nedaleké zahradnictví, nákup bylinek a jedno orosené po cestě domů...............déšť nám však změnil plány a zahnal nás domů..........ovšem myslím, že i tak jsme si to všechny užily...........:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat