úterý 13. dubna 2010

289.den - Pískoviště

Táta s maminkou pro mě a pro Kristýnku připravili překvápko-nové pískoviště na zahradu, už se těším, až rozjedu se ségrou svou letos první "pískovou" sezónu................:-)







Žádné komentáře:

Okomentovat