úterý 6. dubna 2010

283.den - Sandálky

Dneska jsme si vyrazily s mamkou do Prahy, trošku si "zaťapťapkovat" na sluníčku a hlavně koupit nové sandálky, abych mohla bez problémů (v ponožkách mi to spíš baletí) "ťapťapkovat" i doma:-). Kdo se zamýšlí nad tím zvláštním výrazem, vítejte v mém osobním slovníku, já prostě "ťapťapkuju:-)"






Žádné komentáře:

Okomentovat