sobota 24. dubna 2010

301.den - Tanečnice z Lúčnice

Dneska na mě Kristýnka "vydyndala" plavky s peřím a korálky, taneční to kostým z dob mé taneční éry.............to je let, to je let, au au...........:-)




1 komentář:

  1. ...teda Kristýnko... tobě to tááák sluší... takový skvosty má maminka ve skříni a tají to viď ? jen jí je pěkně provětrej :-)

    OdpovědětVymazat