středa 7. dubna 2010

284.den - Zmrzlina

1.jarní zmrzlina snězená venku na sluníčku chutná skvěle a má vždy své kouzlo........... my jsme si ji dnes po dlouhé zimě dopřály................ ............."někteří" ji ochutnali vůbec poprvé v životě, myslím, že slastný výraz mluví za vše...........:-)






1 komentář:

  1. ...tak se mi zdá... že tady byl někdo na Suchdole... tam točej dobrou že jo holky :-) už se těšíme až si dáme s Vámi !

    OdpovědětVymazat