1.jarní zmrzlina snězená venku na sluníčku chutná skvěle a má vždy své kouzlo........... my jsme si ji dnes po dlouhé zimě dopřály................

............."někteří" ji ochutnali vůbec poprvé v životě, myslím, že slastný výraz mluví za vše...........:-)
...tak se mi zdá... že tady byl někdo na Suchdole... tam točej dobrou že jo holky :-) už se těšíme až si dáme s Vámi !
OdpovědětVymazat