sobota 2. ledna 2010

190.den - Pražský Hrad

Dneska budu trošku švindlovat:-), včerejší foto na blogu obsadila čočka, ale odpoledne nás naši skvělí přátelé vytáhli na super mrazivou procházku na Pražský Hrad, takže dnešnímu dni patří fotky ze super novoročního odpoledne!










Žádné komentáře:

Okomentovat