pondělí 18. ledna 2010

206.den - Malý akrobat

Musím se pochlubit, že za posledních pár dnů jsem se dost zlepšila ve svých výkonech.........:-), hodně stojím a taky lezu do výšek..........dnes jsem zdolala sprchový kout i se zubním kartáčkem, to byla švanda..............maminka je teda dost uběhaná jak mě pořád někde honí, abych nespadla a nebouchla se.............., ale já si to teda fakt užívám:-).




Žádné komentáře:

Okomentovat