Možná se někomu bude zdát divné, proč si fotím regály v knihkupectví, ale já jsem si užila báječný kousek odpoledne a k tomu večer jen a jen pro sebe a v Paláci knih Luxor jsem strávila SAMA téměř hodinu, prostě bomba, matky na mateřské mě jistě pochopí:-). A musím se pochlubit, že první knihy, které jsem měla v ruce, byly pro dospěláky, teprve potom jsem zamířila do dětského oddělení:-). No a od knih jsem se volně přesunula s kamarádkou na víno, takže prostě den jako víno:-).
Žádné komentáře:
Okomentovat