pátek 22. ledna 2010

209.den - Mořská hlubina

Tento krásný obrázek malovala na výtvarce naše Kristýnka, je to mořská hlubina podle vlastní fantazie....., podle mě-pyšné mámy-je to nádhera!

Žádné komentáře:

Okomentovat