S další obrovskou sněhovou nadílkou nastal čas vyzkoušet nové sáňky od Ježíška............:-)

.........."já chci vézt Valinku sama" povídala Kristýnka.......šlo to ztuha v tom množství sněhu:-)

"Táto, nemohl bys trochu zrychlit? Ať se pořádně projedééééééém..............:-)"
Žádné komentáře:
Okomentovat