neděle 17. ledna 2010

205.den - Sáňky od Ježíška

S další obrovskou sněhovou nadílkou nastal čas vyzkoušet nové sáňky od Ježíška............:-) .........."já chci vézt Valinku sama" povídala Kristýnka.......šlo to ztuha v tom množství sněhu:-)
"Táto, nemohl bys trochu zrychlit? Ať se pořádně projedééééééém..............:-)"



Žádné komentáře:

Okomentovat