úterý 19. ledna 2010

207.den - Sněhulák

"Na ledě je sněhulák a má boule za ušima, běhat chce a neví jak, u země ho drží zima. Až ho pustí, poběží s vodou podle nábřeží........."
My jsme dnes ještě rychle -než sníh roztaje - postavili sněhulajdu před náš domeček, na hlavě má oranžový klobouček, tudíž je to holčička!

Žádné komentáře:

Okomentovat