"Na ledě je sněhulák a má boule za ušima, běhat chce a neví jak, u země ho drží zima. Až ho pustí, poběží s vodou podle nábřeží........." My jsme dnes ještě rychle -než sníh roztaje - postavili sněhulajdu před náš domeček, na hlavě má oranžový klobouček, tudíž je to holčička!
Žádné komentáře:
Okomentovat