neděle 10. ledna 2010

197.den - Zapadlí vlastenci

Tak jsme tu úplně zapadli, Kristýnka s tátou se vydali dopoledne odhrabávat sníh, Kristýnka byla ve svém živlu, byla po týdnu venku...., postavili iglú, ovšem než to všechno odhrabali, ometli auta, napadl další sníh a tak pořád dokola.....




Žádné komentáře:

Okomentovat