úterý 26. ledna 2010

213.den - Mateřské centrum

Dnes jsme se byly s maminkou podívat poprvé v mateřském centru, nevíme teda ještě,jestli tam budeme chodit pravidelně, ale musím říct, že jsem z toho množství dětí, maminek a hraček byla stráááášně unavená:-)


1 komentář:

  1. ...a o to právě jde Vali... pořádně tě unavit :-))) aby měla mamka s tatínkem aspoň v noci klid :-)))

    OdpovědětVymazat