pondělí 4. ledna 2010

192.den - Muffiny

Muffinky -malé dortíky velké svým tvarem - tento výstižný citát jsem si vypůjčila z jedné prima kuchařky, kterou nám společně s formou na muffinky přinesl Ježíšek:-). My jsme dnes zkusili k večeři ne úplně tradiční muffinky naslano se šunkou, sýrem a bylinkami a k nim se podával salátek z rukoly a kapie s olivovým olejem s příchutí citronu


2 komentáře:

  1. .. mňam mňam... mufinky já taky ráda ... tuze ráda :-)) vypadají báječně a určitě i chutnají !!!

    OdpovědětVymazat
  2. Holky musím vám říct to jsou lákadla. U vás slaná dobrota u Evičky sladká..... no to abych se stavila i k vám s ranečkem :-). Vypadají krásně.

    OdpovědětVymazat