Muffinky -malé dortíky velké svým tvarem - tento výstižný citát jsem si vypůjčila z jedné prima kuchařky, kterou nám společně s formou na muffinky přinesl Ježíšek:-).

My jsme dnes zkusili k večeři ne úplně tradiční muffinky naslano se šunkou, sýrem a bylinkami a k nim se podával salátek z rukoly a kapie s olivovým olejem s příchutí citronu
.. mňam mňam... mufinky já taky ráda ... tuze ráda :-)) vypadají báječně a určitě i chutnají !!!
OdpovědětVymazatHolky musím vám říct to jsou lákadla. U vás slaná dobrota u Evičky sladká..... no to abych se stavila i k vám s ranečkem :-). Vypadají krásně.
OdpovědětVymazat