sobota 16. ledna 2010

203.den - U Barunky a Roba

Dnes jsme "opustili" naše holčičky, nechali je u babičky a jeli na návštěvu k našim velkým přátelům Barunce a Robovi...........a co Vám mám povídat, pilo se, hodovalo, povídalo a zase to tak rychle uteklo............. a bylo to skvělé!!!

"Strejdo, řekni sýýýýýýýýýýýýýýýr" a strejda poslouchá na slovo, připravil si i názornou pomůcku:-)





Žádné komentáře:

Okomentovat