Dnes jsme "opustili" naše holčičky, nechali je u babičky a jeli na návštěvu k našim velkým přátelům Barunce a Robovi...........a co Vám mám povídat, pilo se, hodovalo, povídalo a zase to tak rychle uteklo............. a bylo to skvělé!!!



"Strejdo, řekni sýýýýýýýýýýýýýýýr" a strejda poslouchá na slovo, připravil si i názornou pomůcku:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat