středa 13. ledna 2010

201.den - Botičky

Včera Valinka udělala 1.krok.............a dnes jsme hned jeli koupit 1.botičky.......botky samochodky

1 komentář:

  1. ... teda Vali... ty jsou !!! Ty budou chodit sami :-)

    OdpovědětVymazat