"Kam mě brusle donesete? Nepojedu kam Vy chcete! Když jsem jednou na ledu, kam chci já, tam pojedu.........."




Tak konečně nám zase zamrzly rybníky, takže jsme hned po obědě vyrazili vyzkoušet naše nové brusle. A musím říct, že to byla paráda, sluníčko svítilo, Kristýnka se nebála, já jsem si zavzpomínala na mládí na "brusláku"...., na poprvé prostě žůžo!
.... jé Vám to frčí... vůbec to nevypadá na Kristýnčino poprvé... je to šikulka !!!
OdpovědětVymazat