úterý 26. ledna 2010

214.den - Překvapení

Dneska mě taťka s mamkou parádně překvapili, jedeme na plavání jako každé úterý a najednou koukám, v bazénu je se mnou taťka. Táta koukal jaké jsem udělala ve vodě pokroky a já jsem si užila báječnou švandu a dovádění s tátou ve vodě, maminka je přece jen opatrnější...........:-), jistila to ze břehu a udělala spoustu fotek:-).

Valinko, hop..........
..................šup, už je tam:-)

Kuk na mamku











1 komentář:

  1. ...tak to je překvápko i pro mně... ne že šel tatínek tentokrát taky plavat...o tom už vím dávno, že máte moc šikovnýho a kreativního taťku... ale překvapila mě ta šipka do vody... to je pecka Vali !!!

    OdpovědětVymazat