Dneska mě taťka s mamkou parádně překvapili, jedeme na plavání jako každé úterý a najednou koukám, v bazénu je se mnou taťka. Táta koukal jaké jsem udělala ve vodě pokroky a já jsem si užila báječnou švandu a dovádění s tátou ve vodě, maminka je přece jen opatrnější...........:-), jistila to ze břehu a udělala spoustu fotek:-).
...tak to je překvápko i pro mně... ne že šel tatínek tentokrát taky plavat...o tom už vím dávno, že máte moc šikovnýho a kreativního taťku... ale překvapila mě ta šipka do vody... to je pecka Vali !!!
OdpovědětVymazat