Valinka poslední dobou trochu zlobí s jídlem, už jsem z toho někdy zoufalá a taky rozčilená.......:-), dnes ke mně přistoupila Kristýnka a povídá :"maminko, ukaž, já ji nakrmím" a světe div se, Valinka papá a snědla všechno:-)!
Tak ještě, že je Kristýnka taková pomocnice a vzala to za mě. Ono taky vidět denodenně u jídla tu stejnou tvář musí být nuda:-).
Žádné komentáře:
Okomentovat