čtvrtek 7. ledna 2010

195.den - Pudink

"Maminko, uvaříme si pudink. To bude tááááková dobrota......", povídá mi dneska Kristýnka. Vzhledem k tomu, že je opět nemocná a já se snažím celé dny vymyslet jak ji zabavit, tak jsem byla ráda, že si našla zábavu sama




Žádné komentáře:

Okomentovat