pátek 22. ledna 2010

210.den - Spící

Dnes nestíhám, peru,, žehlím, vařím, v poledne letím do školky, odpoledne do kadeřnictví skrýt své šediny:-) a večer s manžílkem na vínko, hurá hurá hurá, takže jen jedna rychlá dopolední spící holčička

Žádné komentáře:

Okomentovat