středa 6. ledna 2010

194.den - Po vánocích...

"My tři králové, jdeme k Vám, štěstí, zdraví přejem Vám, štěstí, zdraví, dlouhá léta, my jsme k Vám přišli z daleka........."
Tři králové se dnes vydali na svou pouť...........a my jsme odstrojovaly stromeček, šlo nám to sice od ruky, ale musím říct, že zdobení bylo mnohem veselejší a už je po vánocích........... Odpočívejte, andělíčci, zvonečci a ozdobičky, tak zase za rok...........





Žádné komentáře:

Okomentovat