Tři králové se dnes vydali na svou pouť...........a my jsme odstrojovaly stromeček, šlo nám to sice od ruky, ale musím říct, že zdobení bylo mnohem veselejší a už je po vánocích........... Odpočívejte, andělíčci, zvonečci a ozdobičky, tak zase za rok...........
OZNÁMENÍ
před 12 lety

Žádné komentáře:
Okomentovat