pondělí 11. ledna 2010

199.den - Obývák v "novém kabátku"

Po sáhodlouhém vyměřování, několika rodinných poradách, asi 20.návštěvách v Ikei a víkendovém montování dostal náš obývák zbrusu nový kabátek:-).




1 komentář:

  1. ... panečku.. to jsou kutilové :-) .... vypadá to parádně !!!

    OdpovědětVymazat