pátek 1. ledna 2010

189.den - Novoroční oběd

U nás se podávala tradiční čočka na kyselo s uzeným a volským okem:-). Ať už se u Vás na Nový rok podává cokoliv, přejeme dobrou chuť k slavnostnímu obědu!

Žádné komentáře:

Okomentovat