skip to main
|
skip to sidebar
čtvrtek 31. prosince 2009
188.den - Silvestr
Šťastný Nový rok 2010!!!!!!!!!!
Radim vystřeluje rachejtle............foceno cca v OO.O5
A takhle "krásně" v noční mlze a oparu, co vytvořili ostatní střelci, jsem vyfotila ten náš ohňostroj:-).
Žádné komentáře:
Okomentovat
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Krupičky
Můj nový blog
Radosti i starosti
OZNÁMENÍ
před 12 lety
O mně
IRENA
Zobrazit celý můj profil
Vítejte u nás........... Tak takhle u nás plyne den za dnem......., pojďte se podívat a nahlédnout tak do našeho každodenního života
Archiv blogu
►
2010
(180)
►
června
(27)
►
května
(31)
►
dubna
(30)
►
března
(31)
►
února
(30)
►
ledna
(31)
▼
2009
(189)
▼
prosince
(33)
188.den - Silvestr
187.den - Ikea
186.den - Sestřenky
185.den - Vánoce na Moravě
184.den - Vánoční ZOO
183.den - 2.svátek vánoční
182.den - Brusle
181.den - Štědrý večer
180.den - Růžičky z lásky
179.den - Vánoční besídka Nr.2
178.den - Medovina
177.den - Zimní radovánky
176.den - Disney on Ice
175.den - Kuřecí placičky v chipsech
174.den - Zasněžená..
173.den - Minnie
172.den - Vánoční besídka
171.den - Nepečené cukroví
170.den - Stříbrná neděle
169.den - "Hloupý Honza"
168.den - Medvědí tlapky, Raffaelo, Ledové košíčky...
167.den - Paní doktorka
166.den - Cukroví IV. - MAROKÁNKY
165.den - Cukroví III. - KOKOSKY
164.den - Premiéra
163.den - Cukroví II.
162.den - Mikuláš-5.12.2009
161.den - Cukroví I.
160.den - Babička
159.den - Večerní zábava
158.den - A zase plaveme...
157.den-pondělí - TÁTA doma!!!
156.den - Železná neděle
►
listopadu
(28)
►
října
(31)
►
září
(30)
►
srpna
(32)
►
července
(35)
Vzkazy
Vzkazník od Vsevjednom.cz
Žádné komentáře:
Okomentovat