čtvrtek 31. prosince 2009

188.den - Silvestr

Šťastný Nový rok 2010!!!!!!!!!!

Radim vystřeluje rachejtle............foceno cca v OO.O5
A takhle "krásně" v noční mlze a oparu, co vytvořili ostatní střelci, jsem vyfotila ten náš ohňostroj:-).


Žádné komentáře:

Okomentovat