Tak tohle je velké překvápko...., já, milovnice poctivého pečení a vaření..........., polotovar mi nesmí do domu........., tedy až na pár osvědčených a vyzkoušených výjimek:-)! KOKOSKY od dr.Oetkera - snad bych se jimi neměla ani na blogu chlubit........,jen jsem zapla robota a poté troubu......., ale když ony jsou tak krásně a hříšně dobré:-)!!!
.... tééééda to se poví.... :-)))
OdpovědětVymazat