čtvrtek 3. prosince 2009

160.den - Babička

Dnes jsme si užily báječný den s babičkou Danou, jak holčičky tak já, v podstatě jsem je téměř celý den neviděla:-), a to jsem si přitom stihla s babi i popovídat.
Cestou ze školky jsme nemohly vynechat již ozdobený obecní strom se spoustou zabalených krabiček.................., tak už vím, co dělaly všechny místní maminky včera večer:-).



Žádné komentáře:

Okomentovat