středa 2. prosince 2009

159.den - Večerní zábava

Ve školce na nástěnce stálo:
1) Maminko nebo tatínku, namaluj mi, prosím, mikuláše, čerta nebo anděla - to byla výzva pro našeho tátu Radima:-), maluje ještě teď.............:-)
2) Ať děti zítra přinesou pár menších krabiček ve vánočním papíru, půjdeme zdobit obecní strom - takže to jsem si dala já - taková malá generálka než začnu balit naostro:-)
Doufám, že příště dostanou nějaký úkol i děti..................:-)

1 komentář: