neděle 6. prosince 2009

162.den - Mikuláš-5.12.2009

Večer k nám zavítal MIKULÁŠ......, holčičky byly moc statečné, i ta nejmenší, řekly krásné básničky, krom té nejmenší:-),ta tahala Mikuláše za vousy:-), nadílka byla bohatá, děti spokojené a přecpané bonbony a čokoládou, prostě Mikulášská jak má být.
Jen jedna věc mi vrtá hlavou, ten náš Mikuláš asi nakupuje v Bille a v Albertu................:-) a co ten Váš???









1 komentář:

  1. ... jo jo ten náš Mikuláš přesně tak :-) Moc Vám děkujeme za azyl.... opravdu jsme si to včera užili... bylo to móóóc fajn !!! Díky ♥

    OdpovědětVymazat