úterý 15. prosince 2009

172.den - Vánoční besídka

Dnes jsme vyrazili s Radimem, Valinkou a babičkou Danou na Kristýnčinu 1.vánoční besídku v mateřské školce. Byla to nádhera, děti si připravily krásné vystoupení, vánoční písničky, básničky...., i v cizích jazycích, všechny včetně Kristýnky byly moc šikovné a musím se přiznat, že jsem i slzu ukápla, když jsem tam tu svoji malou holčičku viděla!
Jediná "vada na kráse" - bohužel všechny fotky s červenýma očima:-(, přesto nádherný zážitek.











Žádné komentáře:

Okomentovat