Ježíšek naděloval dárečky už včera, ale dneska nás překvapil náš taťka Radim a mně a mamince nadělil nové brusle, jůůůů, škoda, že je zrovna obleva, ale jen co zamrznou rybníky, už se těším jak to tam s mamkou parádně roztočíme, brusle jsou to totiž parádní!!! Děkujeme, tatínku!
Žádné komentáře:
Okomentovat