čtvrtek 17. prosince 2009

174.den - Zasněžená..

"Sněží, sněží, na špičky věží, na růže, na stromy, na auta, na domy........, kdo si chvíli počká, spadne na něj vločka..........."
Pár zasněžených dnes cestou ze školky, doufám, že nám sníh vydrží aspoň do Štědrého dne:-)


1 komentář:

  1. ... jé to je krásný... slova i fotky... taková romantika všedního dne... to mám moc ráda !

    OdpovědětVymazat