skip to main
|
skip to sidebar
čtvrtek 17. prosince 2009
174.den - Zasněžená..
"Sněží, sněží, na špičky věží, na růže, na stromy, na auta, na domy........, kdo si chvíli počká, spadne na něj vločka..........."
Pár zasněžených dnes cestou ze školky, doufám, že nám sníh vydrží aspoň do Štědrého dne:-)
1 komentář:
Anonymní
18. prosince 2009 v 13:55
... jé to je krásný... slova i fotky... taková romantika všedního dne... to mám moc ráda !
Odpovědět
Vymazat
Odpovědi
Odpovědět
Okomentovat
Načíst další...
Novější příspěvek
Starší příspěvek
Domovská stránka
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
Krupičky
Můj nový blog
Radosti i starosti
OZNÁMENÍ
před 12 lety
O mně
IRENA
Zobrazit celý můj profil
Vítejte u nás........... Tak takhle u nás plyne den za dnem......., pojďte se podívat a nahlédnout tak do našeho každodenního života
Archiv blogu
►
2010
(180)
►
června
(27)
►
května
(31)
►
dubna
(30)
►
března
(31)
►
února
(30)
►
ledna
(31)
▼
2009
(189)
▼
prosince
(33)
188.den - Silvestr
187.den - Ikea
186.den - Sestřenky
185.den - Vánoce na Moravě
184.den - Vánoční ZOO
183.den - 2.svátek vánoční
182.den - Brusle
181.den - Štědrý večer
180.den - Růžičky z lásky
179.den - Vánoční besídka Nr.2
178.den - Medovina
177.den - Zimní radovánky
176.den - Disney on Ice
175.den - Kuřecí placičky v chipsech
174.den - Zasněžená..
173.den - Minnie
172.den - Vánoční besídka
171.den - Nepečené cukroví
170.den - Stříbrná neděle
169.den - "Hloupý Honza"
168.den - Medvědí tlapky, Raffaelo, Ledové košíčky...
167.den - Paní doktorka
166.den - Cukroví IV. - MAROKÁNKY
165.den - Cukroví III. - KOKOSKY
164.den - Premiéra
163.den - Cukroví II.
162.den - Mikuláš-5.12.2009
161.den - Cukroví I.
160.den - Babička
159.den - Večerní zábava
158.den - A zase plaveme...
157.den-pondělí - TÁTA doma!!!
156.den - Železná neděle
►
listopadu
(28)
►
října
(31)
►
září
(30)
►
srpna
(32)
►
července
(35)
Vzkazy
Vzkazník od Vsevjednom.cz
... jé to je krásný... slova i fotky... taková romantika všedního dne... to mám moc ráda !
OdpovědětVymazat