Sobotní odpoledne si užila parádně Kristýnka se svým miláčkem-tátou Radimem:-), vzal ji totiž na lední Disney revue a byla absolutně nadšená. Vidět Mickeyho, Minnie, Goofyho, Donalda atd., atd. v životní velikosti na bruslích na ledu, zpívající a tančící, to byl opravdu obrovský zážitek!


Nezbytné suvenýry..................:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat