neděle 20. prosince 2009

176.den - Disney on Ice

Sobotní odpoledne si užila parádně Kristýnka se svým miláčkem-tátou Radimem:-), vzal ji totiž na lední Disney revue a byla absolutně nadšená. Vidět Mickeyho, Minnie, Goofyho, Donalda atd., atd. v životní velikosti na bruslích na ledu, zpívající a tančící, to byl opravdu obrovský zážitek!
Nezbytné suvenýry..................:-)





Žádné komentáře:

Okomentovat