úterý 22. prosince 2009

178.den - Medovina

Po včerejším vydatném dovádění ve sněhu jsme zjistili, že nám došla medovinka do čaje, každému zbylo na jeden hrnek....:-). Prostě jsem zpanikařila a hned dnes vyrazila s holčičkami na vánoční trh pro zásoby na zimu:-).

Žádné komentáře:

Okomentovat