sobota 12. prosince 2009

169.den - "Hloupý Honza"

Kristýnka u babičky, Valinka už se těší na tetu Aničku, tak co s "načatým večerem?" Ano, ano, rodiče vyráží do víru velkoměsta, hurá, tentokrát do milé hospůdky zvané Hloupý Honza:-), www.hloupyhonza.cz. Tak dnes jen jedno foto z galerie Hloupého Honzy:-).

Žádné komentáře:

Okomentovat