Kristýnka u babičky, Valinka už se těší na tetu Aničku, tak co s "načatým večerem?" Ano, ano, rodiče vyráží do víru velkoměsta, hurá, tentokrát do milé hospůdky zvané Hloupý Honza:-),
www.hloupyhonza.cz. Tak dnes jen jedno foto z galerie Hloupého Honzy:-).
Žádné komentáře:
Okomentovat