Jsem si jistá, že štědrý večer u většiny, alespoň u těch s malými dětmi, vypadal podobně jako u nás. Netrpělivé čekání na Ježíška, pohádky, mňam večeře a......pak najednou cink cink cink a rozzářené dětské oči:-)
Čekáme.............., tak přijde nebo nepřijde??????????

A stále čekáme, tentokrát na večeři..............:-)

Tohle foto je u nás na vánoce již tradiční, celá rodinka focena na samospoušť a vždycky se někdo podívá někam jinam nebo se schová za ubrousek..........atd.,

Byl tady, byl tady, maminko, tatínku, Ježíšek tady opravdu byl:-)))
Žádné komentáře:
Okomentovat