pátek 25. prosince 2009

181.den - Štědrý večer

Jsem si jistá, že štědrý večer u většiny, alespoň u těch s malými dětmi, vypadal podobně jako u nás. Netrpělivé čekání na Ježíška, pohádky, mňam večeře a......pak najednou cink cink cink a rozzářené dětské oči:-)

Čekáme.............., tak přijde nebo nepřijde??????????
A stále čekáme, tentokrát na večeři..............:-)
Tohle foto je u nás na vánoce již tradiční, celá rodinka focena na samospoušť a vždycky se někdo podívá někam jinam nebo se schová za ubrousek..........atd.,
Byl tady, byl tady, maminko, tatínku, Ježíšek tady opravdu byl:-)))



A teď už opravdu nechci žádné další dárky, chci spinkat, dobrou noc a krásné vánoce všem!










Žádné komentáře:

Okomentovat