Na Štěpána chodíme již tradičně k babičce Daně na oběd, letos bych to ovšem nenazývala obědem, nýbrž středověkou žranicí, v dobrém slova smyslu samozřejmě:-). Podávalo se celkem 6 teplých chodů, a to prosím ani nezmiňuji talířky s chlebíčky, jednohubkami, cukrovím, oříšky tak nějak nenápadně rozmístěné po celém bytě. Mňam a uf uf:-).
Nová generace Krupiček, pokud nás nezachrání nejmladší strejda Jirka, tak jak se to říká?????? ..........prostě po přeslici..........:-)
Žádné komentáře:
Okomentovat