Zlatou neděli jsme původně chtěli strávit na "Staromáku", kouknout na živý betlém, na stromeček, koupit si kaštany a svařák............Ale takové nádherné počasí, to přímo lákalo vytáhnout sáně a vyrazit do přírody. Skvěle jsme si to užili, sluníčko svítilo, mrzlo až praštělo, jezdili jsme z kopce dolů jako o závod, krásně jsme se prošli, prima, prima, prima............a ten svařák, respektive čaj s medovinou jsme si nakonec dali doma:-).
Betlém se stromečkem na Staromáku totiž bude určitě i příští rok, ale s tím sněhem je to trochu nejisté......
Žádné komentáře:
Okomentovat