úterý 29. prosince 2009

185.den - Vánoce na Moravě

Další skvělý vánoční den a kousek jsme strávili s mojí milovanou sestřičkou Simonkou a její rodinkou, letos na návštěvě u nich, tedy kousek za Brnem:-).

Rozdávaly se dárečky.............,
zpívalo se a hrálo na kytaru
a na xylofon
a na kostky:-)
a tančilo se jako o závod:-)
Užili jsme si to opravdu náramně.
A tuhle mňamkovní hostinu připravil švagřík Petík se Simonkou, když už byly všechny holčičky v limbu:-).







Žádné komentáře:

Okomentovat