Další skvělý vánoční den a kousek jsme strávili s mojí milovanou sestřičkou Simonkou a její rodinkou, letos na návštěvě u nich, tedy kousek za Brnem:-).
Rozdávaly se dárečky.............,

zpívalo se a hrálo na kytaru

a na xylofon

a na kostky:-)

a tančilo se jako o závod:-)

Užili jsme si to opravdu náramně.

A tuhle mňamkovní hostinu připravil švagřík Petík se Simonkou, když už byly všechny holčičky v limbu:-).
Žádné komentáře:
Okomentovat