Na stříbrnou neděli jsme byli pozvaní k babičce Daně na obídek, podávala se domácí nudličkové polévka a moje oblíbené pečené kuřátko s ještě oblíbenější nádivkou a brambůrkem, mňam mňam. Ale hlavně jsme si jeli po skoro 3 dnech vyzvednout tu naši Kristýnku:-), už se nám moc stýskalo. S babičkou si to skvěle užily, dokonce prý Kristýnka včera prohlásila, že domů nepojede, ale nakonec připustila, že se jí po mamince přece jen stýskalo:-), uf uf, uf:-) a tak už jsme doma zase kompletní rodinka!

Šťastné shledání
Žádné komentáře:
Okomentovat