neděle 27. prosince 2009

184.den - Vánoční ZOO

Ještě nikdy jsme nebyli o vánocích v ZOO, až dnes poprvé...........a musím říct, že to je něco úplně jiného než v jarních a letních měsících, taková zvláštní sváteční atmosféra, ticho, přitom poměrně dost návštěvníků, spousta zvířátek samozřejmě spinká, ale přesto je jich stále dost vidět, no a každopádně byla to krásná mrazivá procházka.










Žádné komentáře:

Okomentovat