Ještě nikdy jsme nebyli o vánocích v ZOO, až dnes poprvé...........a musím říct, že to je něco úplně jiného než v jarních a letních měsících, taková zvláštní sváteční atmosféra, ticho, přitom poměrně dost návštěvníků, spousta zvířátek samozřejmě spinká, ale přesto je jich stále dost vidět, no a každopádně byla to krásná mrazivá procházka.
Žádné komentáře:
Okomentovat