středa 30. prosince 2009

187.den - Ikea

Výprodej v Ikea - davové šílenství - hrůza hrůz...............bohužel i my jsme podlehli a vyrazili dnes do Ikei................., naštěstí jsme vše zvládli v rekordním čase a rychle upalovali domů:-)


Žádné komentáře:

Okomentovat