úterý 22. prosince 2009

179.den - Vánoční besídka Nr.2

Dnes jsme si udělaly takovou soukromou vánoční besídku s našimi báječnými kamarádkami Emičkou a Evičkou a představte si, že během skvělého oběda od paní domu tam oknem přiletěl Ježíšek.........:-). Má toho asi moc, tak musí dárky rozvážet na etapy:-)

DĚKUJEME, JEŽÍŠKU!!!!



Žádné komentáře:

Okomentovat