Dnes jsme si udělaly takovou soukromou vánoční besídku s našimi báječnými kamarádkami Emičkou a Evičkou a představte si, že během skvělého oběda od paní domu tam oknem přiletěl Ježíšek.........:-). Má toho asi moc, tak musí dárky rozvážet na etapy:-)


DĚKUJEME, JEŽÍŠKU!!!!
Žádné komentáře:
Okomentovat