Dnes byla Kristýnka s tátou na posledním nákupu před vánoci a sama pro mě vybrala krásnou kytičku žlutých růžiček, přiběhla domů, podávala mi jí a povídá:"Maminko, máme Tě moc rádi!"
Úplně mě dojala, kočička moje, ke mně už Ježíšek nemusí, ten nejkrásnější dáreček jsem dostala už dnes!
Žádné komentáře:
Okomentovat