Tak jsme dnes po překonaných rýmičkách, kašlíkách atd. vyrazily po dlouhé době s Valentýnkou plavat. A rovnou jsme s sebou vytáhly taťku, ať nám udělá zase pár snímků.

Valinka si to zase skvěle užila, jakoby ani neměla tu dlouhou pauzu - tady na skokanském můstku, vrhala se střemhlav do vody:-)


A paní lektorka pravila: "děti plavou na zádech s rukávky a maminky je jemně přidržují za nožičky............", no já jsem Valinku držela za nožičky trošku křečovitě:-), to jsou holt ty maminky....
Žádné komentáře:
Okomentovat