úterý 1. prosince 2009

157.den-pondělí - TÁTA doma!!!

Dnes ráno se nám táta vrátil domů, jupíííí, máme velkou radost, zase jsme všichni pohromadě. A mně přivezl taťka krásné oblečení a hlavně figurky medvídka Pooh a jeho nejlepších kamarádů, jsem nadšená:-).Kristýnka namalovala ve školce tatínkovi obrázek, moc se na něj těšila. To třetí dítko není naše:-), to je Kristýnčin kamarád ze školky-Nicholas- a asi tajně miluje naši Valinku, protože pokaždé, když ji vidí, se na ni radostně vrhá:-).
A mně táta přivezl krom super spousty garderóby hlavně džínovou bundu s kočičkou Kitty a k tomu džíny, málem jsem se zbláznila radostí:-))).



Žádné komentáře:

Okomentovat