Kristýnka je po "celém" týdnu a 3 dnech ve školce opět doma s rýmou a kašlem......, ovšem role se obrátily, kdo je paní doktorka a kdo pacient, je jistě poznat ze snímků:-). Já to tady jistím Hedelixem, Stoptusinem a podobnými záležitostmi!!!
Nezbývá než doufat, že Valinka si bude na pacienta jen hrát a nechytne to jako vždy od ségry:-)



Paní doktorko, už mě nevyšetřujte a pojďte si se mnou raději hrát:-)
....teda paní doktorko... jak vy to s těma dětma umíte... radost pohledět !!!
OdpovědětVymazatIr... krásný záběry a myslím, že Kristýnka už má o životní kariéře jasno....doktorka je skvělá volba :-)