čtvrtek 17. prosince 2009

173.den - Minnie

Nedávno se naše Kristýnka zhlídla v myšičce Minnie a ve všech členech Mickyho klubíku...., já jen doufám, že to u nás nebude mánie jako s kočičkou Kitty, ta je tedy zatím stále ještě ve hře:-).
Poznáte rozdíl? Kdo je Minnie a kdo je Kristýnka?:-)


Žádné komentáře:

Okomentovat