Víkend u babi neměl dlouhého trvání, hned ráno se mi Kristýnka vrátila s děsivým kašlem a horečkou, takhle tady celý den leží a Valinka u ní stojí, hlídá ji a kňourá........Já kňourám taky, ale tajně, jak zas můžu jen bezmocně přihlížet, podávat léky, vařit čajíčky a čekat........
Žádné komentáře:
Okomentovat